Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Konkurs w Niemczech PDF Drukuj

Osobiście bardzo się cieszę, że hodowcy PFO stają się z każdym rokiem pewniejsi siebie i mają odwagę konkurować z najlepszymi hodowcami z różnych państw. Poniższa relacja jest dobrym przykładem, że warto spróbować i sprawdzić swoje możliwości. Cały rok drodzy hodowcy przecież na to ciężko pracujecie. Zbliżają się dużymi krokami Mistrzostwa Świata 2018, już teraz należy zrobić selekcję i wytypować na ten prestiżowy konkurs najlepsze ptaki. Jeśli w tym roku komuś się nie powiodło w hodowli, trudno i to należy przyjąć ale za dwa lata po raz kolejny możemy pojechać na MŚ do Holandii (Zwolle - 2019). Nie traćmy czasu, bo ten mija bardzo szybko.

 
Komunikat 12/2017 w sprawie platformy PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy

Obecnie trwa wyścig z czasem jeżeli chodzi o przerobienie i dostosowanie platformy do możliwości przeprowadzenia przez nią konkursu OMP. Informatyk pracujący nad platformą "pracuje na otwartym sercu", więc Rada Federacji nie może dać gwarancji, że w czasie użytkowania modułu "Konkursy" przez Stowarzyszenia nie nastąpi zanik danych bądź ogólna awaria systemu. Priorytetem jest dostosowanie funkcjonalności platformy do czasu rozpięcia OMP, gdyż akurat moduł "Konkursy" jest najbardziej przebudowywany - co wiąże się z chęcią włączenia możliwości indywidualnego zgłaszania ptaków przez hodowców do poszczególnych konkursów. Zatem prace, które trwają mogą niekorzystnie wpłynąć na obsługiwane konkursy w sezonie 2017.
Wobec powyższego RF PFO zdecydowała o wyłączeniu możliwości korzystania z platformy w tym sezonie (moduł "Konkursy"), aby nie doprowadzić do sytuacji, że przez błąd bądź niepoprawne działanie platformy poszkodowane byłyby Stowarzyszenia lub hodowcy.

Rada Federacji
 
Komunikat 10/2017 Kolegium Sędziów w sprawie Walnego Zebrania PDF Drukuj

W dniu 24 września (niedziela) 2017 w siedzibie PFO w Katowicach przy ul. Hallera 28 odbyło się Walne Sprawozdawcze Zebranie Kolegium Sędziów.

Program zebrania:

1. Otwarcie zebrania.

2. Sprawozdanie zarządu z działalności.

3. Głosowanie w sprawie udzielenia zarządowi absolutorium.

4. Rozdział sędziowań.

Kliknij tutaj, aby przeczytać protokół z zebrania.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć rozdział sędziowań.

 
Wystawa Ptaków RSHPE Amazonka PDF Drukuj

Rybnickie Stowarzyszenie Hodowców Ptaków Egzotycznych Amazonka już teraz zaprasza wszystkich hodowców oraz miłośników ptaków na II Wystawę Papug i Ptaków Egzotycznych, która odbędzie się w listopadzie.

Rada Federacji dołącza się do zaproszenia.

Szczegóły na plakacie.


Rada Federacji


 
Wystawa Ptaków KSHPE Calisia PDF Drukuj

Kaliskie Stowarzyszenie Hodowców Ptaków Egzotycznych Calisia już teraz zaprasza wszystkich hodowców oraz miłośników ptaków na VI Wystawę Ptaków Egzotycznych, która odbędzie się w listopadzie.

Rada Federacji dołącza się do zaproszenia.

Szczegóły na plakacie.


Rada Federacji


 
Gloster Show Poland PDF Drukuj

Sekcja PZHKiPE "Tylko Glostery" już teraz zaprasza wszystkich hodowców oraz miłośników kanarków na V jubileuszową edycję specjalistycznego konkursu kanarków "Gloster Show Poland", który odbędzie się w październiku.

Rada Federacji dołącza się do zaproszenia.

Szczegóły na plakacie.


Rada Federacji


 
Szkolenie dla sędziów i hodowców PDF Drukuj

W sobotę (23.09.2017) o godzinie 9.30 odbyły się, jak co roku szkolenia dla sędziów oraz hodowców w zakresie techniki oceny kanarków kolorowych i kształtnych. Szkolenie przeprowadzili według planu pan Janusz Kapuścik sędzia z wieloletnim stażem sędziowskim, posiadający uprawnienia PFO/OMJ oraz pan Gabriel Zawadzki sędzia PFO/OMJ. Genetyki powstawania hybryd i sposobów kojarzenia uczył nas pan prof. Marek Łabaj, a o tajnikach hodowli „miękkojadów” opowiadałam ja.

 
Profeed PDF Drukuj

alt

Polska Federacja Ornitologiczna serdecznie zaprasza wszystkich hodowców do zapoznania się z ofertą handlową Firmy Profeed. Firma jest jednym ze sponsorów OMP i już dziś po raz kolejny zaprasza razem z nami na tegoroczne Ornitologiczne Mistrzostwa Polski. Wszystkich tych, którzy szukają wszelakich preparatów dla ptaków zapraszamy na stoisko firmowe w Czeladzi podczas OMP. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów - kliknij, aby go otworzyć.

Rada Federacji

 
Zebranie Rady Federacji PDF Drukuj

16.09.2017r. odbyło się kolejne zebranie RF PFO, na którym obecni byli:

Prezydent – Justyna Krawczyk (ŁSHKiPO)
Wiceprezydent – Jan Kamiński (PZHKiPE)
Sekretarz – Marek Winek („EGZOTA”)
Doradca prezydenta – Marek Łabaj (KHKK)
Sekretarz KKW – Janusz Woźnicki (PZHKiPE)
Gospodarz OMP – Jerzy Kozłowski (PZHKiPE/KHKK)
Gość RF – Sylwester Janeczek („EGZOTA”)
Gość RF – Marek Snopek („EGZOTA”)
Gość RF – Mateusz Chudyka („EGZOTA”)

Ogólny regulamin konkursów i wystaw zostanie opublikowany do końca rześnia.

Zapraszamy do śledzenia życia federacji za pośrednictwem Facebooka (kliknij, aby otworzyć Fanpage)

Rada Federacji
 
Wystawa Ptaków ŁSHKiPO Łódź PDF Drukuj

Łódzkie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Ozdobnych z Łodzi już teraz zaprasza wszystkich hodowców oraz miłośników ptaków na VII Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej, które odbędą się w grudniu.

Rada Federacji dołącza się do zaproszenia.

Szczegóły na plakacie.


Rada Federacji


 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 35

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna