Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Nowy Statut PFO PDF Drukuj

Walny Zjazd Delegatów Polskiej Federacji Ornitologicznej 27 marca 2011 roku zmienił Statut Polskiej Federacji Ornitologicznej.

Nowy Statut znajduje się pod odnośnikiem poniżej.

Statut Polskiej Federacji Ornitologicznej

 
Walny Zjazd Delegatów 2011 PDF Drukuj

Walny Zjazd Delegatów PFO 2011W niedzielę 27 marca 2011 roku w Katowicach odbył się Walny Zjazd Delegatów Polskiej Federacji Ornitologicznej. Uczestniczyło w nim 44 delegatów z trzynastu stowarzyszeń członkowskich.

Delegaci przyjęli i zatwierdzili rozliczenia finansowe i sprawozdanie z działalności Rady Federacji oraz roczne sprawozdanie Komisji Kontroli Wewnętrznej.

 
Nowe stowarzyszenia w PFO PDF Drukuj

Polska Federacja Ornitologiczna powiększyła się o dwa stowarzyszenia członkowskie:

• Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza
z siedzibą   44-310 Radlin, ul. Mariacka 9, nr KRS: 0000023935

• Kaliskie Stowarzyszenie Hodowców Ptaków Egzotycznych „Calisia”
z siedzibą w Kaliszu, kod pocztowy 62-800, ul. Marii Konopnickiej 14-16/37, nr KRS: 0000371758.

 
Więcej ptaków, więcej hodowców! PDF Drukuj
73 Ornitologiczne  Mistrzostwa Polski Czeladź 2010 przeszły do historii. W konkursach i wystawie uczestniczyła rekordowa ilość  1615 ptaków. Swoimi wynikami pracy hodowlanej pochwaliło się 170 hodowców. To niewątpliwie nasz wspólny sukces!

Od 5 do 12 grudnia w hali MOSiR w Czeladzi odbywały się 73 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski. Już po raz siódmy imprezę organizował czeladzki oddział Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych.

Jak co roku większość prezentowanych okazów stanowiły kanarki. Ptaki wystawiano tradycyjnie w kolekcjach, a także jako pojedyncze. Liczymy, że z biegiem lat popularność konkursów ptaków pojedynczych dorówna popularności konkursów kolekcji. Każdy uczestnik OMP dostał przygotowany przez Radę Federacji kalendarz na 2011 rok oraz smycz PFO z identyfikatorem wystawcy.

Wyniki mistrzostw –> Katalog Ornitologicznych Mistrzostw Polski Czeladź 2010

 
Dbamy o wizerunek PFO PDF Drukuj

System komentarzy jest nam potrzebny. Chcemy znać Wasze pomysły, poglądy na różne sprawy, wskazówki co do dalszego funkcjonowania federacji, oceny.

Rezygnujemy z dotychczasowej formy komentarzy i udostępniamy je tylko zarejestrowanym użytkownikom. Może wtedy wypowiedzi będą bardziej przemyślane i uzasadnione. Może wtedy zwrócicie uwagę, że parę osób poświęca mnóstwo swojego czasu federacji  i dba o jej dobry wizerunek.

 
Wybrano organizatora OMP 2011 PDF Drukuj

Po rozpatrzeniu otrzymanych ofert na organizację Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2011 r., Rada Federacji uchwałą nr 14/2010, wybrała na organizatora Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2011 r. Oddział w Czeladzi Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych.

74 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski 2011  odbędą się w dniach 4-11 grudnia 2011 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czeladzi .

 

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 następna > ostatnia >>

Strona 42 z 42

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna