Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Mistrzostwa Europy Cesena - informacje PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Poniżej prezentujemy klasy konkursowe, program Mistrzostw oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu. Karta zgłoszeniowa będzie zamieszczona w języku polskim w najbliższym czasie. Koszt wystawienia 1 ptaka to 8 euro, obligatoryjny koszt katalogu 6 euro. Po ukazaniu się karty można będzie przesyłać zgłoszenia oraz potwierdzenie wpłaty (równolegle) w terminie do 10 października 2019 na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wpłaty należy dokonać w złotówkach na konto PFO, nr konta bankowego: 41 1050 1634 1000 0022 7706 9767 po kursie 4,50 euro, Tytułem "Cesena".

Jeśli będą problemy z prawidłowym określeniem klas wystawowych prosimy o kontakt. W pierwszej połowie września na stronie PFO zostaną również zamieszczone nowe klasy konkursowe, które będą obowiązywać na OMP 2019.

Prezydent PFO
Justyna Krawczyk
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna