Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Wypełniamy powystawowe ankiety PDF Drukuj

Przypominamy, że w Ogólnym Regulaminie konkursów i wystaw znajduje się kilka załączników, z których stowarzyszenia zobowiązane są korzystać organizując konkursy i wystawy ptaków.

Jednym z nich jest załącznik nr 6 będący ankietą z wystawy i konkursu.  Zapisy w Ogólnym regulaminie mówią, że Organizator wystawy w terminie do 14 dni od jej zakończenia wypełnioną ankiete przesyła na adresy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Ankieta powinna być wypełniona w sposób wiarygodny, ponieważ tylko takie jej potraktowanie da obraz członkom Rady Federacji w kwiestiach: gdzie są organizowane wystawy, ilości wystawianych ptaków, ilości wystawców oraz pracy sędziów.


Druk ankiety można znaleźć w zakładce - Wystawy, w menu bocznym - Organizacja wystaw oraz poniżej

Ankieta konkursu i wystawy

 

 
Polska Federacja Ornitologiczna