Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Wywiad z Leonem Strykowskim PDF Drukuj

"Sukces, to nie tylko przypadek, to ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie. Ale przede wszystkim miłość do tego, co robisz."

Podglądając od kilku lat pracę Zarządu i hodowców Poznańskiego Stowarzyszenia "Canaria 02" ma się wrażenie, że jak najbardziej podany cytat jest odzwierciedleniem ich zaangażowania społecznego. Nie udałoby się to zapewne, gdyby nie "głowa" organizacji Pan Wiesław Krajewski. Prezes na pewno może liczyć na zgrany zespół, jaki posiada, chętne ręce do pracy i ciekawe pomysły wszystkich kolegów. Z rozmów telefonicznych, jakie miałam przyjemność prowadzić mogłam stwierdzić, że pan Krajewski nigdy nie mówił o efektach pracy w liczbie pojedynczej. Zawsze słyszałam "my zrobiliśmy". I nie ukrywam, że to jak dla mnie cenna cecha charakteru, mówiąca wiele o człowieku. Najlepszym przykładem zgranej wspólnej pracy jest Pan Leon Strykowski Wiceprezes stowarzyszenia, udostępnił nam swój wywiad, dotyczący nie tylko tajników hodowli, ale również przedstawił odbiorcom część historii. Widać przygotowanie i profesjonalizm. Moje gratulacje i jednocześnie podziękowania za promowanie polskiej hodowli w sposób rzeczowy.

Prezydent PFO
Justyna Krawczyk

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna