Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Uprawnienia sędziowskie COM/OMJ PDF Drukuj

Drodzy Sędziowie!

Do 30 czerwca 2017r. mogą zgłaszać się chętni, aby uzyskać uprawnienia sędziowskie COM/OMJ. Na najbliższym zebraniu Kolegium Sędziów można poruszyć ten temat i złożyć pisemne zgłoszenie Prezesowi Kolegium Sędziów. Wymagany jest minimum 5-letni staż w kraju. Koszt związany z podstawowymi opłatami za kandydata to 50 Euro. W piśmie muszą znaleźć się takie informacje jak:

- krótki opis gatunków/ras jakie posiadamy w swojej hodowli,
- osiągnięcia,
- publikacje.

Treść pisma, również w j.angielskim lub francuskim należy przesłać na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Znajomość języka angielskiego lub francuskiego jest wymagana na egzaminach.


Koordynator do spraw COM/OMJ
Justyna Krawczyk

 
Polska Federacja Ornitologiczna