Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 8/2017 PDF Drukuj

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że wraz z końcem czerwca kończy się czas na przesłanie kompletnych danych osobowych hodowców. Jak informowaliśmy w styczniu, w przypadku braku uzupełnienia zaległości RF postanowiła nałożyć na dane stowarzyszenie sankcję w postaci nie przyjęcia zamówienia w kolejnym terminie (we wrześniu) na obrączki.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniom, które dane do uzupełnienia przesłały, dla spóźnialskich publikujemy jeszcze raz arkusz do uzupełnienia danych (kliknij, aby go pobrać).
Uzupełnione dane prosimy przesyłać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Rada Federacji PFO
 
Polska Federacja Ornitologiczna