Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Animal Sosnowiec PDF Drukuj

Polska Federacja Ornitologiczna serdecznie zaprasza wszystkich hodowców do zapoznania się z ofertą handlową Firmy Animal z Sosnowca. Pan Jacek Wyszyński jest jednym z wieloletnich sponsorów OMP i już dziś po raz kolejny zaprasza na swojej stronie internetowej razem z nami na tegoroczne Ornitologiczne Mistrzostwa Polski. Dla wszystkich tych, którzy szukają karm dla ptaków niemieckiej firmy Quiko, włoskiej STA Soluzioni oraz niezbędnych dodatków i akcesorii do hodowli kanarków, szczygłów i innych łuszczaków, zapraszamy na stoisko firmowe w stałym miejscu w Czeladzi podczas OMP. Dla hodowców papug i gołębi też coś odpowiedniego się znajdzie. Serdecznie zapraszamy.

Szersza oferta dostępna jest na stronie internetowej firmy - http://animal.sosnowiec.pl/

Rada Federacji


 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna