Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Animal Sosnowiec PDF Drukuj

Polska Federacja Ornitologiczna serdecznie zaprasza wszystkich hodowców do zapoznania się z ofertą handlową Firmy Animal z Sosnowca. Pan Jacek Wyszyński jest jednym z wieloletnich sponsorów OMP i już dziś po raz kolejny zaprasza na swojej stronie internetowej razem z nami na tegoroczne Ornitologiczne Mistrzostwa Polski. Dla wszystkich tych, którzy szukają karm dla ptaków niemieckiej firmy Quiko, włoskiej STA Soluzioni oraz niezbędnych dodatków i akcesorii do hodowli kanarków, szczygłów i innych łuszczaków, zapraszamy na stoisko firmowe w stałym miejscu w Czeladzi podczas OMP. Dla hodowców papug i gołębi też coś odpowiedniego się znajdzie. Serdecznie zapraszamy.

Szersza oferta dostępna jest na stronie internetowej firmy - http://animal.sosnowiec.pl/

Rada Federacji


 
Polska Federacja Ornitologiczna