Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Prezent dla PFO PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy

PFO spotkała bardzo miła niespodzianka, a mianowicie dostaliśmy oryginalny i co ważne własnoręcznie wykonany prezent!

Taki podarek to coś więcej niż "drobiazg", to wkład serca we wspólne jutro i zapowiedź dobrej atmosfery na OMP. Pan Waldemar Kańtoch, "złota rączka" federacji z duchowym wsparciem kol. Marka Winka i w imieniu wszystkich hodowców Stowarzyszenia Związek Hodowców Kanarków "Egzota" ze Sosnowca przekazali na ręce RF dwa pojemniki na ziarno. Pojemniki służące do dosypywania karmy tak aby nie otwierać klatek i dodatkowo nie stresować ptaków oraz szufelkę do zboża.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pamięć i niepowtarzalny pomysł. A panu Waldkowi za wykonanie. Przecież bez takich ludzi jak kol. Kańtoch to mistrzostwa by się nie mogły odbyć :) !!!!

Rada Federacji

 
Polska Federacja Ornitologiczna