Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Urlop hodowców RSHPE Amazonka PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Niektórym jak widać los sprzyja i w ciekawy sposób potrafią zorganizować sobie urlop. W Polsce chyba po raz pierwszy hodowcy wybrali się w grupie na zasłużony odpoczynek i to na tydzień czasu. Zwykle wyjazdy ograniczone są tym czasem, a tu proszę, jak możemy przeczytać można zaplanować sobie wolny czas w bardzo ciekawy sposób, na spokojnie i na dłużej.

Był to zapewne dla Nich doskonały moment na wielogodzinne rozmowy, poznanie się bliżej. W taki właśnie sposób tworzą się przyjaźnie na lata. Hm... mam pozostaje niewątpliwie tylko pozazdrościć im i kto wie, może w przyszłym roku też pójdziemy w ślady naszych Kolegów i będziemy mogli się podzielić pięknymi i niezapomnianymi wrażeniami.

Polska hodowla właśnie powinna otwierać się na nowe możliwości, a hodowcy cieszyć się nie tylko pięknem ptaków, ale również gromadzić bezcenny bagaż wspomnień.

Kliknij tutaj, aby przeczytać relację z wyjazdu hodowców RSHPE Amazonka.

Justyna Krawczyk

Prezydent PFO


 
Polska Federacja Ornitologiczna