Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Urlop hodowców RSHPE Amazonka PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Niektórym jak widać los sprzyja i w ciekawy sposób potrafią zorganizować sobie urlop. W Polsce chyba po raz pierwszy hodowcy wybrali się w grupie na zasłużony odpoczynek i to na tydzień czasu. Zwykle wyjazdy ograniczone są tym czasem, a tu proszę, jak możemy przeczytać można zaplanować sobie wolny czas w bardzo ciekawy sposób, na spokojnie i na dłużej.

Był to zapewne dla Nich doskonały moment na wielogodzinne rozmowy, poznanie się bliżej. W taki właśnie sposób tworzą się przyjaźnie na lata. Hm... mam pozostaje niewątpliwie tylko pozazdrościć im i kto wie, może w przyszłym roku też pójdziemy w ślady naszych Kolegów i będziemy mogli się podzielić pięknymi i niezapomnianymi wrażeniami.

Polska hodowla właśnie powinna otwierać się na nowe możliwości, a hodowcy cieszyć się nie tylko pięknem ptaków, ale również gromadzić bezcenny bagaż wspomnień.

Kliknij tutaj, aby przeczytać relację z wyjazdu hodowców RSHPE Amazonka.

Justyna Krawczyk

Prezydent PFO


 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna