Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 13/2017 w sprawie pomocy na OMP PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Rada Federacji PFO jak co roku prosi Państwa o pomoc w przygotowaniach podczas tegorocznych Mistrzostw Polski. Jak wiadomo, każde ręce do pracy są potrzebne bo i pracy jest na kilkanaście osób dziennie. Zdajemy sobie sprawę, że macie zapewne wiele codziennych spraw  i bieżących obowiązków, ale Wasza pomoc jest niezbędna, jeśli chcemy cieszyć się odpowiednią organizacja tak dużej imprezy jaką są OMP. Zainteresowane osoby pracą społeczną, prosimy o kontakt telefoniczny (662-210-350) z Wiceprezydentem PFO kol. Janem Kamińskim. W tym roku zostanie sporządzona imienna lista prac, co za tym idzie, osoby postronne, które odpowiednio wcześniej nie zgłoszą się do pomocy, nie będą mogły wejść na halę wystawową wcześniej niż w godzinach otwarcia w piątek.

Drodzy Hodowcy Bardzo Was Proszę o Pomoc

Justyna Krawczyk
Prezydent PFO
 
Polska Federacja Ornitologiczna