Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 13/2017 w sprawie pomocy na OMP PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Rada Federacji PFO jak co roku prosi Państwa o pomoc w przygotowaniach podczas tegorocznych Mistrzostw Polski. Jak wiadomo, każde ręce do pracy są potrzebne bo i pracy jest na kilkanaście osób dziennie. Zdajemy sobie sprawę, że macie zapewne wiele codziennych spraw  i bieżących obowiązków, ale Wasza pomoc jest niezbędna, jeśli chcemy cieszyć się odpowiednią organizacja tak dużej imprezy jaką są OMP. Zainteresowane osoby pracą społeczną, prosimy o kontakt telefoniczny (662-210-350) z Wiceprezydentem PFO kol. Janem Kamińskim. W tym roku zostanie sporządzona imienna lista prac, co za tym idzie, osoby postronne, które odpowiednio wcześniej nie zgłoszą się do pomocy, nie będą mogły wejść na halę wystawową wcześniej niż w godzinach otwarcia w piątek.

Drodzy Hodowcy Bardzo Was Proszę o Pomoc

Justyna Krawczyk
Prezydent PFO
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna