Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 15/2017 w sprawie Mistrzostw Świata PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Mistrzostwa Świata powoli pukają do drzwi i co za tym idzie dla RF PFO jest to dodatkowa praca organizacyjna zbiegająca się niemal z naszymi Mistrzostwami Polski.

Rada Federacji prosi o kontakt e-mail ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) zainteresowanych hodowców wyjazdem na cały czas trwania wystawy podczas Mistrzostw Świata w styczniu 2018 do Włoch w charakterze konwojentów odpowiedzialnych za dowóz ptaków. Możliwość własnego transportu mile widziana ale nie jest koniecznością. RF wybierze dwie osoby i udzieli niezbędnych informacji.

Zgłoszenia ptaków na MŚ będą obowiązywały do końca listopada, już wkrótce podamy więcej informacji. Na obecną chwilę są dostosowywane klasy wystawowe i polski wzór kart zgłoszeniowej.

Rada Federacji
 
Polska Federacja Ornitologiczna