Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 15/2017 w sprawie Mistrzostw Świata PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Mistrzostwa Świata powoli pukają do drzwi i co za tym idzie dla RF PFO jest to dodatkowa praca organizacyjna zbiegająca się niemal z naszymi Mistrzostwami Polski.

Rada Federacji prosi o kontakt e-mail ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) zainteresowanych hodowców wyjazdem na cały czas trwania wystawy podczas Mistrzostw Świata w styczniu 2018 do Włoch w charakterze konwojentów odpowiedzialnych za dowóz ptaków. Możliwość własnego transportu mile widziana ale nie jest koniecznością. RF wybierze dwie osoby i udzieli niezbędnych informacji.

Zgłoszenia ptaków na MŚ będą obowiązywały do końca listopada, już wkrótce podamy więcej informacji. Na obecną chwilę są dostosowywane klasy wystawowe i polski wzór kart zgłoszeniowej.

Rada Federacji
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna