Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 16/2017 w sprawie spotkania integracyjnego PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy

16 grudnia o godz 17:30 w restauracji Hotelu "Anna" w Będzinie Rada Federacji planuje zorganizować spotkanie integracyjne dla zainteresowanych osób. Koszt jaki hodowca musiałby ponieść to 45zł/os. W tej cenie znajduje się jedno ciepłe danie, kawa, herbata, sałatka, półmisek wędlin. Napoje przynosimy we własnym zakresie. Rada Federacji z okazji naszego święta dostarczy jubileuszowy tort. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt (793-676-433).


Rada Federacji wynegocjowała dobrą cenę za dobę hotelową w Hotelu "Anna" dla hodowców PFO. Podczas zameldowania należy powiedzieć że jest się hodowcą PFO i z tego tytułu zostanie udzielony rabat.

Serdecznie zapraszam
Justyna Krawczyk
Prezydent PFO
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna