Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 16/2017 w sprawie spotkania integracyjnego PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy

16 grudnia o godz 17:30 w restauracji Hotelu "Anna" w Będzinie Rada Federacji planuje zorganizować spotkanie integracyjne dla zainteresowanych osób. Koszt jaki hodowca musiałby ponieść to 45zł/os. W tej cenie znajduje się jedno ciepłe danie, kawa, herbata, sałatka, półmisek wędlin. Napoje przynosimy we własnym zakresie. Rada Federacji z okazji naszego święta dostarczy jubileuszowy tort. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt (793-676-433).


Rada Federacji wynegocjowała dobrą cenę za dobę hotelową w Hotelu "Anna" dla hodowców PFO. Podczas zameldowania należy powiedzieć że jest się hodowcą PFO i z tego tytułu zostanie udzielony rabat.

Serdecznie zapraszam
Justyna Krawczyk
Prezydent PFO
 
Polska Federacja Ornitologiczna