Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Nowy sponsor OMP PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

RF PFO pozyskała nowego sponsora OMP o którym już pisaliśmy w styczniu. Co za tym idzie gama produktów dostępnych z roku na rok się poszerza. W tym roku włoska Firma Pineta Zootecnici będzie miała możliwość zaprezentować nam swój asortyment po raz pierwszy. Producent jest znany na rynku światowym, również ze względu na kilkukrotny udział na Mistrzostwach Świata.  Wybór jak zapowiada polski przedstawiciel Pan Paweł Statucki jest bardzo duży i już dziś razem z nami zachęca Państwa do zapoznania się z bogata gamą karm specjalistycznych, witamin i barwników. Na stoisku handlowym które znajdować się będzie na dużej sali wystawowej, znajdziecie państwo również coś dla czworonożnych przyjaciół. Dostępny będzie katalog reklamowy w języku polskim. Wspólnie już dziś serdecznie zapraszamy na 80 OMP !!!!

Zapraszamy również na stronę www sponsora - http://www.pinetazootecnici.it/


Rada Federacji
 
Polska Federacja Ornitologiczna