Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Mistrzostwa oddziału PZHKiPE - Tarnowskie Góry PDF Drukuj

W związku z 60-tą rocznicą istnienia oddziału PZHKiPE Tarnowskie Góry zarząd oraz wszyscy członkowie mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na Mistrzostwa Oddziału połączoną z obchodami jublieluszu. Wystawa odbędzie się 11-12.11.2017 w godz. 10-18 (sobota) oraz 10-15 (niedziela) w Szkole Podstawowej w Tworogu przy ul. Szkolnej 15. Podczas wystawy będzie możliwość zakupu artykułów zoologicznych, nie tylko z działu ornitologicznego. Jako hodowcy dajemy także możliwość zakupu ptaków ze sprawdzonych i profesjonalnych hodowli podczas giełdy, która odbędzie się w trakcie trwania wystawy. W sobotę, tj. 11.11.2017 o godz 12:00 odbędzie się gala wręczenia nagród dla najlepszych hodowców. Kolejny rok z rzędu zaangażowaliśmy młodzież do udziału w wystawie, organizując konkurs plastyczny, w związku z tym podczas rozdania trofeów hodowlanych nagrodzeni zostaną także zwycęzcy dziecięcego konkursu.

Wstęp na wystawę wolny. Zapraszamy wszystkich wielbicieli ptasiego świata.

Rada Federacji dołącza się do zaproszenia.

Szczegóły znajdują się na plakacie.

Rada Federacji


 
Polska Federacja Ornitologiczna