Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 22/2017 w sprawie sprzedaży ptaków z konkursu na OMP PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

W dniu przyjęcia ptaków na OMP będzie możliwość podania nr klatek z ptakami wystawowymi, które Państwo wyznaczają do sprzedaży. Należy podać cenę niepodlegającą negocjacji niezależną od zajętej lokaty przez ptaka w konkursie. Taką informację należy podać osobą rejestrującym zgłoszenia. Nie jest to oczywiście konieczność, ale chcemy w ten sposób dodatkowo ułatwić hodowcom sprzedaż. Potencjalny kupujący będzie podczas wystawy mógł zarezerwować sobie wybrany okaz i od razu uiścić za niego należność. W tym celu należy zlokalizować na sali osobę Wiceprezydenta pana Jana Kamińskiego. Odbiór będzie możliwy dopiero po zakończeniu wystawy w niedzielę po godzinie 14:00 w obecności właściciela ptaka.

Rada Federacji
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna