Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 22/2017 w sprawie sprzedaży ptaków z konkursu na OMP PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

W dniu przyjęcia ptaków na OMP będzie możliwość podania nr klatek z ptakami wystawowymi, które Państwo wyznaczają do sprzedaży. Należy podać cenę niepodlegającą negocjacji niezależną od zajętej lokaty przez ptaka w konkursie. Taką informację należy podać osobą rejestrującym zgłoszenia. Nie jest to oczywiście konieczność, ale chcemy w ten sposób dodatkowo ułatwić hodowcom sprzedaż. Potencjalny kupujący będzie podczas wystawy mógł zarezerwować sobie wybrany okaz i od razu uiścić za niego należność. W tym celu należy zlokalizować na sali osobę Wiceprezydenta pana Jana Kamińskiego. Odbiór będzie możliwy dopiero po zakończeniu wystawy w niedzielę po godzinie 14:00 w obecności właściciela ptaka.

Rada Federacji
 
Polska Federacja Ornitologiczna