Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Komunikat 23/2017 - karta zgłoszeniowa na MŚ PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy !!!

Poniżej zamieszczamy kartę zgłoszenia ptaków na MŚ oraz dokument obowiązkowy, z którym na krótko przed wyjazdem ptaków będziecie Państwo musieli zgłosić się do powiatowego lekarza weterynarii o uzupełnienie.

Dokument ten poświadcza, że w chwili wywozu ptaki są zdrowe i nie ma przeciwwskazań do ich transportu poza granice naszego państwa. Proponuję, aby przesłać wcześniej drogą e-mail wyżej wspomniany dokument do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, aby osoby odpowiedzialne mogły się z jego treścią wcześnie zapoznać. Hodowca musi mieć oryginał i dwie kopie oraz dopilnować aby nie zabrakło czytelnych podpisów i pieczątek.

Zaświadczenie należy dostarczyć wraz z ptakami na wyznaczone miejsce "zbiórki" ptaków do transportu tj. do siedziby PFO w Katowicach. Termin i godzina będą podane na początku stycznia.

Samo wypełnione zgłoszenie ptaków (w języku włoskim - nasze klasy są tylko wzorem), zgodnie z obowiązującymi klasami wystawowymi przesyłacie Państwo na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do maksymalnie 5 grudnia 2017r. Dodatkowo we wiadomości proszę o podanie łącznej sumy w Euro za: zgłoszone ptaki, obowiązkowy katalog i kwotę wypożyczenia klatek.

Wpłatę należy dokonać na konto PFO w przeliczeniu euro po kursie 4.30zł.

Karta zgłoszeniowa - kliknij tutaj, aby ją pobrać.

Dokument weterynaryjny - kliknij tutaj, aby go pobrać.

Regulamin MŚ - kliknij tutaj, aby go pobrać.

Procedura transportu ptaków - kliknij tutaj, aby ją pobrać.

Klasy konkursowe MŚ znajdują się tutaj:

https://www.cesena2018.com/iscrizioni-regolamenti/classi-a-concorso/sezioni-a-b-c-canarini-da-canto.html

lub tutaj - kliknij, aby je pobrać.

W prawym menu należy wybrać odpowiednią sekcję i pobrać plik PDF.

Nasze klasy konkursowe na OMP (dla porównania) - kliknij tutaj, aby pobrać.

Prezydent PFO
Justyna Krawczyk

 
Polska Federacja Ornitologiczna