Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Mistrzostwa oddziału PZHKiPE - Tarnowskie Góry - relacja PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy

Dnia 11 listopada drugim miejscem, jakie odwiedziłam był "Oddział Tarnowskie Góry" PZHKiPE. Dla Hodowców wyjątkowy czas, święto wspólnej pracy i pasji, konkurs i wystawa połączona z obchodami rocznicowymi. Tu niezmiennie na czele tej grupy od kilkudziesięciu lat stoi pan Ginter Landel, niedawno obchodzący 88 urodziny. Piękny wiek i co ważne zdrowie dopisuje. Panu Ginterowi życzymy 100 lat!!! Oddział wystąpił o odznakę dla swojego prezesa, jakże zasłużoną.

 

Oczywiście bez pomocy członków Zarządu nie byłoby takich efektów pracy. Pan Daniel Woźniak, Marcin Penkala i Mariusz Gasiewicz dokładają wszelkich starań,

aby ich koledzy z oddziału mieli jak mówi przysłowie "jak u Pana Boga za piecem". Widać ile serca włożyli przez ten czas, aby ich wystawy cieszyły się powodzeniem wśród okolicznych mieszkańców.

 

 

Pozyskują ciągle nowych sponsorów, aby co roku zaskoczyć swoich kolegów niespodziankami. Drogi Zarządzie życzę Wam samych sukcesów, prostych dróg i życzliwych ludzi. Dziękuję za pamięć, zaproszenie i otrzymaną pamiątkę, która już dziś stoi wśród dla mnie najcenniejszych przedmiotów związanych z naszym hobby.

Kliknij tutaj, aby przeczytać sprawozdanie z wystawy.

Prezydent PFO

Justyna Krawczyk

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna