Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Wykluczenie PZHKiPE - c.d. PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

Co prawda nie jestem zwolennikiem korespondencji publicznej na łamach głównych stron internetowych, ale cóż... Niejako zmuszona jestem wyprostować parę spraw.

Po pierwsze, mam małą niespodziankę dla Pana Prezesa: Pismo na stronie pzhkipe.org jest bardzo interesujące, pomijam fakt próby zniesławienia mojej osoby, bo ja po sądach chodzić nie zamierzam. Na takie rzeczy nie mam czasu i jestem za poważna.

Pan Prezes zapomniał, że poczta e-mail PZHKiPE ma coś takiego jak autoresponder. Panie Pawle mamy 21 wiek i powinien Pan wiedzieć, co to takiego jest.

Na kłamliwe zwroty z Pańskiego pisma -

cytat 1) ”Informujemy, że w nocy z 21 na 22 marca 2018r. ukazał się na stronie PFO komunikat........że Rada samodzielnie bez żadnych konsultacji z władzami PZHKiPE....."

cytat 2) "Zarząd czeka na oficjalne pismo od RF o naszym wykluczeniu.........."

Panie Prezesie, podobno kłamstwo ma krótkie nogi, słyszał pan kiedyś taki zwrot?

Po drugie z tego, co pamiętam to Pan przez 4 lata pełnił funkcję jakże zaszczytną - wiceprezesa Zarządu, a w minionym roku 2017 p.o. Prezesa. To faktycznie mógł Pan zapomnieć, z czym się zwracałam wielokrotnie z pismami - bo przecież Pana, to nie dotyczyło wcale i broń Boże Pan winien nie jest. Pan jest wybrany od 18 marca i pierwsze Pan słyszy o problemach, które się ciągną od wielu lat. Czyli wychodzi na to, że faktyczne winna ja jestem. Moja wina, moja wina... jeśli to Pana satysfakcjonuje.

Po trzecie brak wpłaty składek nie jest głównym powodem naszego wniosku do WZD PFO. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Justyna Krawczyk
Rada Federacji

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna