Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Relacja z udziału w Targach „ANIMAL BALTIC” PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy,

W niedzielę 22 kwietnia 2018 r. członkowie Pomorskiego Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych "ASTRYLD" wzięli udział w targach zoologicznych Animal Baltic w Gdańsku. Pokazaliśmy ponad 60 ptaków z 16 gatunków (3 rasy kanarków, 3 gatunki egzotyki, 8 gat.
papug, 2 gat.  szpakowatych oraz 1 gat. turakowatych ). Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem co sprzyjało propagowaniu hodowli różnych gatunków ptaków.

Udział w Targach uważamy za udane, a zebrane doświadczenia i kontakty z hodowcami oraz producentami akcesoriów  i karm pozwolą nam w kolejnych latach rozwijać działalność Stowarzyszenia. Cieszy nas fakt, że coraz więcej młodych ludzie wykazywało zainteresowanie hodowlą papug czy ptaków egzotyczny co może wpłynąć również na rozwój naszego stowarzyszenia.

Jednocześnie udział w targach stał się miejscem promocji nowej planowanej imprezy organizowanej przez firmę Dendrom przy udziale naszego Stowarzyszenia: I Pomorskiej Wystawy Papug i Ptaków Egzotycznych w Redzie  dnia 26 maja 2018 r. w godz. 11-18.

Hodowcy PSHKiPE Astryld

 

 
Polska Federacja Ornitologiczna