Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Czasopismo PFO już niebawem! PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy !

Tak jak obiecaliśmy już niedługo trafi do Was nasz pierwszy numer czasopisma. Oto jak wygląda okładka:

 

Będzie to czasopismo inne niż wszystkie a dlaczego... sami zobaczycie. Nie mogę zdradzać pewnych tajemnic. Dziś jest 1 czerwca "Dzień Dziecka" i to dla mnie wymarzony prezent, bo nie mogłam się już doczekać dwumiesięcznych efektów pracy naszej ekipy. Oczywiście w "Ptaki hobby" znajdziecie różne artykuły. Staraliśmy się dopasować do państwa potrzeb hodowlanych.

Redaktorem naczelnym i pomysłodawcą jest Pan prof. Marek Łabaj. Redaktor techniczny – Karol Graczyński. Korekta – Lidia Graczyńska. Rada programowa w składzie: Przewodnicząca – Justyna Krawczyk, Joanna Karocka, Michał Horzela, Adam Koziołek, Karol Podolyńsky (Słowacja), Juri Parenti (Włochy).

Dziękuję również tym hodowcom, którzy pomagali nam, a nie są wymienieni z nazwiska. Dla Polskiej Federacji Ornitologicznej jest to niewątpliwie duży sukces. Dostępny będzie również dla państwa e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na którego można przesyłać swoje materiały lub uwagi. Jak tylko drukarnia zakończy pracę, wysyłamy kurierem pierwszy numer do wszystkich prezesów każdego stowarzyszenia PFO. Miłej lektury :) !

Informacja dla hodowców spoza PFO - możecie również nabyć czasopismo. Do 10 czerwca cena promocyjna w przedsprzedaży - 15zł.

Prezydent PFO - Justyna Krawczyk

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna