Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Spotkanie integracyjne - informacje PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

Pozostało ostatnich 10 wolnych miejsc na spotkanie integracyjne hodowców PFO. Radzę nie zwlekać do ostatniej chwili ... bo nie pomieści wszystkich restauracja.

Przypominam data 15 grudnia (sobota) godzina 17:30 Restauracja "Art - Cafe" w Czeladzi obok hali sportowej. Auta proszę zostawić właśnie na terenie ośrodka, będzie wygodniej kawałeczek dojść. Proponuję również umówić się z kolegami co do wspólnego transportu. Większość z Państwa nocuje w Hotelu w Będzinie, a jest to kawałek, więc jakiś kierowca nieszczęśnik by się przydał.

Jednocześnie proszę nie wpłacać za spotkanie integracyjne na konto PFO. W dniu 15 grudnia o godzinie 17:30 spotykamy się przed budynkiem restauracji i wtedy poproszę abyście Państwo uregulowali sobie składkę za kolację. Prezydent PFO zbierze należność.

Informacja ta dotyczy tylko tych osób które swój udział potwierdziły telefonicznie. Nie będzie możliwości dołączenia do spotkania jeśli się Państwo nie zapiszecie - restauracja naszykuje tyle dań, ile PFO zgłosi odpowiednio wcześniej.

Justyna Krawczyk, prezydent PFO


 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna