Spotkanie integracyjne - informacje PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

Pozostało ostatnich 10 wolnych miejsc na spotkanie integracyjne hodowców PFO. Radzę nie zwlekać do ostatniej chwili ... bo nie pomieści wszystkich restauracja.

Przypominam data 15 grudnia (sobota) godzina 17:30 Restauracja "Art - Cafe" w Czeladzi obok hali sportowej. Auta proszę zostawić właśnie na terenie ośrodka, będzie wygodniej kawałeczek dojść. Proponuję również umówić się z kolegami co do wspólnego transportu. Większość z Państwa nocuje w Hotelu w Będzinie, a jest to kawałek, więc jakiś kierowca nieszczęśnik by się przydał.

Jednocześnie proszę nie wpłacać za spotkanie integracyjne na konto PFO. W dniu 15 grudnia o godzinie 17:30 spotykamy się przed budynkiem restauracji i wtedy poproszę abyście Państwo uregulowali sobie składkę za kolację. Prezydent PFO zbierze należność.

Informacja ta dotyczy tylko tych osób które swój udział potwierdziły telefonicznie. Nie będzie możliwości dołączenia do spotkania jeśli się Państwo nie zapiszecie - restauracja naszykuje tyle dań, ile PFO zgłosi odpowiednio wcześniej.

Justyna Krawczyk, prezydent PFO


 
Polska Federacja Ornitologiczna