Wystawa prac autorskich przy okazji OMP

Szanowni Państwo

Podczas Ornitologicznych Mistrzostw Polski po raz pierwszy odbędzie się wystawa prac autorskich – Karola Graczyńskiego, Pawła Ber, Sylwii Janczyszyn, Bernarda Rejdycha, Edyty Witkowskiej. Tematem przewodnim oczywiście są ptaki. Precyzja, estetyka wykonania oraz talent plastyczny naszych Gości, będzie można podziwiać na hali głównej.

Serdecznie zapraszamy.

Poniżej prezentujemy ulotkę informacyjną, wykonaną przez Redaktora Technicznego naszego czasopisma, pana Karola Graczyńskiego.

Facebook
Twitter

Więcej wpisów

OGŁOSZENIE – WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Informujemy, że zbiórka przed wyjazdem na Ornitologiczne Mistrzostwa Świata odbędzie się:📍 Miejsce zbiórki:Mikołów, ul. Równoległa 2🗓 Data: 9 stycznia🕔 Godzina zbiórki: 17:00🕕 Planowany wyjazd: 18:00Prosimy o punktualne przybycie oraz przygotowanie ptaków i dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

Czytaj więcej»
Przewijanie do góry